Hotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr
 
ADRESA Hotel Poštovní dvůr
Hlavní třída 622/15
Mariánské Lázně 35301
Česká Republika
Hotel-Marianske-Lazne-Postovni-Dvur@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Poštovní dvůr ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Hotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr -  je k dispozici letní terasaHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - disponuje kavárnouHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Poštovní dvůr - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Poštovní dvůr / Mariánské Lázně

Hotel Poštovní dvůr leží ve středu města Mariánské Lázně. Hotel Poštovní dvůr je přístupný ze dvora, kde v přízemí je několík obchůdků a restaurace. Pro hotelové hosty je k dispozici parkovací místo.

Ubytování:
Kapacita hotelu Poštovní dvůr ve městě Mariánské lázně je 25 lůžek. Z toho je celkem pro hosty připraveno 10 dvoulůžkových pokojů, 1 pokoj s možností 1 přistýlky ,1 dvoupokojové apartmá s kuchyňkou pro 4 osoby.

Pokoje hotelu Poštovní dvůr ve městě Mariánské lázně jsou vybaveny samostatným sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má barevnou televizi a ledničku.

Gastronomie:
V přízemí hotelu Poštovní dvůr ve městě Mariánské lázně je k dispozici útulná stylová restaurace, která nabízí klasickou českou kuchyni i široký výběr specialit světové kuchyně. Příjemné posezení u sklenky vína ocení každý host, který po náročném dni hledá oázu klidu.

V okolí hotelu Poštovní dvůr v Mariánských lázních se nachází mnoho dalších restaurací, které nabídnou několik druhů kuchyní, a tak každý host nalezne to na co má chuť.

Okolí:
Nedaleko hotelu Poštovní dvůr ve městě Mariánské lázně se nachází nákupní centrum, kino, zimní stadion, plavecký bazén se saunou, tenisové kurty, lázeňské parky, kolonáda a léčivé prameny.

Tip na Výlet:
Zpívající fontána - Fontána se nachází na prostranství před Hlavní kolonádou kousek od hotelu Poštovní dvůr ve městě Mariánské lázně. V pravidelných intervalech a za doprovodu slavných skladeb klasické hudby se odehrává velká vodní podívaná. Nejhezčí zážitek ze zpívající fontány budete mít za tmy, kdy celkový dojem zvýrazňují světelné efekty.